Start arrow Wiadomo軼i arrow Kolejna ods這na "如iewolandii"
Kolejna ods這na "如iewolandii" PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
30.11.2014.

Dnia 20 listopada 2014 roku w czwartek o godz. 9.00 w Gimnazjum nr 2 w Wolsztynie odby si XII Powiatowy Konkurs „如iewolandia”. W tym roku w konkursie wzi窸o udzia oko這 60 uczni闚, kt鏎zy byli oceniani przez profesjonalne jury, w sk豉d kt鏎ego wchodzi m. in. dyrektor Szko造 Muzycznej w Wolsztynie.

Z naszej szko造 wzi窸o udzia 9 uczni闚. W kategorii klas I-III szko喚 reprezentowa pierwszy raz Wiktor Ry幢ewicz z klasy I b. Mimo tremy poradzi sobie dobrze i zapowiada si na kolejny talent wokalny w naszej szkole. W kategorii klas IV-VI wyst徙i造: Agnieszka Michalska, Martyna Walczak, Anna Zielonka i Karolina Stefan. W tej kategorii szcz窷cie u鄉iechn窸o si do Karoliny Stefan, kt鏎a zaj窸a II miejsce.

Z najstarszej kategorii (gimnazjalnej) za酥iewali: Milena Ball, Patrycja Walczak , Julia Michalska i Kamil Pyszkowski, kt鏎y zaj掖 II miejsce.

Cieszymy si bardzo z sukces闚 naszej kole瘸nki i kolegi. Poziom konkursu by bardzo wysoki. Komisja po og這szeniu wynik闚 udzieli豉 nam kilku rad, co robi, 瞠by 酥iewa jeszcze lepiej...

Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim wykonawcom 篡czymy wielu sukces闚.

MK

 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »