Start arrow Wiadomości arrow Dzień Edukacji na sportowo!
Dzień Edukacji na sportowo! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
31.10.2014.

Dzień Edukacji Narodowej, zamiast iść na tradycyjne lekcje, spędziliśmy, uprawiając sport. Najpierw ci, którzy przyszli do szkoły, spotkali się z wychowawcami, następnie udali się do sali gimnastycznej, gdzie rozpoczęła się zabawa.

Dziewczęta z klas gimnazjalnych zagrały w piłkę ręczną. Pierwsza gimnazjum konkurowała z drugą. Mecz był zacięty, bo nikt nie odpuszczał! Rozgrywka zakończyła się wynikiem 2:3 dla klas drugich.. Po przerwie zagrały drugie klasy z trzecimi. O, tam to się działo! Był to zaciekły, pełen rywalizacji mecz. Nikt nie odpuszczał, każdy starał się, jak tylko mógł, aby poprawić wynik na swoją korzyść. Niestety zwyciężczynie pierwszego meczu przegrały 3:5 z trzecioklasistkami.

Na końcu rywalizowały dziewczęta z ostatnich klas z pierwszymi. Dla młodszych zawodniczek oznaczało to podniesienie poprzeczki bardzo wysoko, ale nie opuszczał ich duch rywalizacji. Rozgrywka zakończyła się wynikiem 4:2 dla starszych dziewcząt. Ostatecznie to one stanęły na podium. Gratulacje!

Końcowe wyniki rozgrywek w piłkę ręczną dziewcząt z gimnazjum:

  • I miejsce- III klasy
  • II miejsce- II klasy
  • III miejsce- I klasy

Chłopacy z klas gimnazjalnych grali w piłkę nożną. Każdy starał się jak mógł, aby to jego drużyna wygrała. Oto wyniki:

  • I miejsce- II klasy
  • II miejsce- I klasy
  • III miejsce- III klasy

Uczniowie z podstawówki grali w dwa ognie. Klasyfikacja końcowa:

  • I miejsce- klasa VI
  • II miejsce- klasa V
  • III miejsce- klasa IV

Podczas rozgrywek można było zobaczyć pełne uśmiechu twarze, bo dzień spędzony na sportowo jest o wiele lepszy niż siedzenie na lekcjach.

Zajęcia sportowe zakończyły się o 11.00, przez co mieliśmy wolne popołudnie. Wszyscy wracali do domówi zadowoleni z tak spędzonego poranka.

Wiktoria Czerniak

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »