Start arrow Ze sportu arrow Bieg ze z這tym li軼iem we w這sach
Bieg ze z這tym li軼iem we w這sach PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
19.10.2014.

Dnia 30.09.2014 r. w Wolsztynie odby造 si powiatowe biegi prze豉jowe uczni闚 szk馧 podstawowych i gimnazj闚. Prze豉je to konkurencja rozgrywana zazwyczaj w terenie, np. w lasach, na 陰kach lub innych miejscach, gdzie bieg jest naturalnie utrudniony przez przyrod. Mimo 瞠 pogoda nie by豉 najlepsza, bo co jaki czas na nasze g這wy spada造 ch這dne deszczowe krople, to ka盥y my郵a optymistycznie. Przeciwnik闚 nie brakowa這. W dodatku podobnie jak my, nasi rywale z Tuchorzy, Wolsztyna, Bucza oraz Moch, byli pe軟i zapa逝 i nadziei na zwyci瘰two.

Dziewcz皻a z siedleckiego gimnazjum (Roksana Ksi庵, Wiktoria Chlebowska, Patrycja Walczak, Milena B這szyk, Daria Hoffman, Julia Michalska, Sara Matysik, Maja Stachowiak i ja, Wiktoria Czerniak) bieg造 na dystansie 800 m i, mimo wci捫 zmieniaj帷ej si pogody, zdoby造 4. miejsce. Ka盥a z nas, my郵帷 o osi庵ni璚iu jak najlepszego czasu, musia豉 jednocze郾ie patrze pod stopy i uwa瘸 na ma貫, wystaj帷e korzenie i 郵isk od deszczu traw. Niejedna zawodniczka dobieg豉 na met ozdobiona z這tym li軼iem, kt鏎y niespodziewanie spad jej na g這w.

Reprezentacja siedleckiej szko造 podstawowej (Natalia Paszkowska, Anna R騜ycka, Rozalia Rejman, Martyna Kaczmarek, Agnieszka 奸璚zkowska, Micha Maciaszczyk, Nikodem Tomiak, Adrian Birk, Adrian 皋k i Piotr R騜ycki) zaj窸a 5. miejsce, r闚nie pokonuj帷 dystans 800 m. Ch這pcom z naszego gimnazjum (byli to: Damian Rurkowski, Kacper Ososi雟ki, Adrian Woga, Tobiasz Rejman, Kacper Lupa, Mateusz ㄆkaszewski, Kacper 皋k, Sebastian Hofman oraz Damian Wachowski) posz這 o wiele lepiej. Startowali na dystansie 1600 m i zaj瘭i 3. miejsce.

Wszystkim zawodnikom nale膨 si du瞠 brawa za osi庵ni璚ia i ogromny wysi貫k, jakiego wymaga ta konkurencja. Mam nadziej, 瞠 za rok p鎩dzie nam jeszcze lepiej. Pani Krystynie Zwirn - naszej opiekunce i trenerce, bardzo dzi瘯ujemy za wielki doping i przygotowanie nas do zawod闚.

Wiktoria Czerniak

Zmieniony ( 25.10.2014. )
 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »