Start arrow Wiadomości arrow Klasa VI a na scenie
Klasa VI a na scenie PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
05.06.2014.

30 maja uczniowie kl. VI a należący do koła teatralnego „Radość” wystawili sztukę pt. „Bajka o królu, który chciał być dziadkiem”. Pełne humoru przedstawienie pokazało, że szczęście to pojęcie względne i dla każdego z nas co innego może oznaczać. Wiemy jednak, że czasami też niewiele nam potrzeba, aby być szczęśliwym – trzeba uwierzyć w siebie. Aktorzy otrzymali gromkie brawa i wielkie podziękowania za trudną, pełną poświęcenia pracę w zespole. 5. czerwca aktorzy wystąpili dla swoich rodziców oraz krewnych.Obsada:

 • Król – Kamil Pyszkowski
 • Królewna – Maria Tomiak
 • Królowa – Wiktoria Gracz
 • Smok – Aleksandra Piątyszek
 • Doradca I – Julia Wawrzynowicz
 • Doradca II – Marika Wieczorek
 • Makijażystka I – Agata Kujbida
 • Makijażystka II – Julita Żok
 • Goniec – Paulina Bartkowiak
 • Młodzieniec – Tomasz Wawrzynowicz
 • Facet I – Kamil Duda
 • Facet II – Oskar Czerniak
 • Wodzirej – Dawid Sulek
 • Błazen – Jakub Kucak
 • Narrator – Maria Duma

Maria Tomiak

Zmieniony ( 05.06.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »