Start arrow Wiadomości arrow Sto lat wszystkim mamom
Sto lat wszystkim mamom PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
01.06.2014.

Dnia 27 maja 2014 roku zorganizowaliśmy w naszej szkole uroczystość z okazji święta najukochańszych osób – Dnia Matki. Z tej okazji zaprosiliśmy swoje mamy do świetlicy szkolnej na godzinę 16.30, aby obejrzały przygotowaną część artystyczną. Do współpracy w przygotowaniu uroczystości zaprosiliśmy dzieci z oddziału przedszkolnego.

Najpierw na specjalnym zebraniu bardzo starannie zaplanowaliśmy spotkanie z naszymi mamami. Ustaliliśmy datę i program uroczystości. Następnie rozpoczęliśmy próby wybranych piosenek, by wypaść jak najlepiej. Rozpoczęli najmłodsi piosenką i tańcem. Następnie na scenę wyszła nasza grupa. Zaśpiewaliśmy różne piosenki adekwatne do święta. Były to między innymi:

  • „Uściski dla mamy”
  • „Dla mamy”
  • „Kochana mamo”
  • „Matka”
  • „Jesteś mamą”
  • „List do matki”

Piosenki były przeplatane życzeniami, które odczytali wszyscy uczestnicy projektu „Muzyczny labirynt”. A oto niektóre z nich:

Za to, że zawsze jesteś przy mym boku.
Za to, że wskazujesz mi drogę w mroku.
Za to, ze dni moje tęczą malujesz,
Dziś Mamo z głębi serca Ci dziękuję.
 
Żadne słowa nie oddadzą tego, kim dla mnie jesteś.
Żaden płomień nie strawi mego do Ciebie uczucia.
Żaden człowiek nie zrobi dla mnie tyle, ile Ty dla mnie zrobiłaś.
Kocham Cię Mamo!

Całość wypadła świetnie! Mamy były bardzo wzruszone, niektóre nawet ukradkiem ocierały łzy. Nam też było bardzo miło. Naprawdę chcieliśmy, aby Mamy były z nas dumne. Wyraziliśmy to osobiście, bo po występie każdy z nas podszedł do swojej Mamy i na ucho szeptał jej w największym sekrecie obietnice, przeprosiny, no i co tam kto miał na sumieniu…

Było to naprawdę wielkie przeżycie! Następnie odbył się skromny poczęstunek, a kilka wzruszonych mam głośno wyraziło nam uznanie za zorganizowanie tego spotkania. No, a potem były rozmowy, rozmowy…

Zmieniony ( 01.06.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »