Start arrow Wiadomości arrow Helfen erlaubt?! - Pomoc dozwolona?!
Helfen erlaubt?! - Pomoc dozwolona?! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
24.05.2014.

W dniach 22-28 kwietnia 2014 roku grupa złożona z uczennic klasy II a gimnazjum: Bogumiły Basińskiej, Anny Lehmann, Patrycji Przybyły, Magdaleny Stefan, Sylwii Wawrzynowicz i opiekuna, pana Macieja Kotlińskiego wybrała się do Gdańska na drugą część Workcampu "Helfen erlaubt?! - Pomoc dozwolona?!". Uczestniczyły w nim także inne grupy z Polski i Niemiec. Przeprowadzane były tam warsztaty taneczne, teatralne, filmowe i historyczne. Zwiedzaliśmy Gdańsk i poznawaliśmy historię miasta. Wybraliśmy się także do obozu Stutthof w Sztutowie. Młodzież polska i niemiecka miała szansę na integrację i zapoznanie się ze sobą.

Magdalena Stefan (klasa II a gim.)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »