Start arrow Ze sportu arrow Dajemy radę!
Dajemy radę! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
01.05.2014.

Już o poranku 29 kwietnia 2014 r. wyjechaliśmy na Mistrzostwa Wielkopolski LZS Młodzieży Szkolnej w LA, które miały się odbyć w odległym o ponad 50 km Żerkowie. Skład ekipy był bardzo mocny. Szkołę reprezentowali:

Aleksandra Frajer (rzut oszczepem), Karolina Kardacz (pchnięcie kulą), Oliwia Niewiadomska (skok wzwyż) oraz Lupka (100m ppł). Niestety nasza najlepsza trenerka- pani Krystyna Zwirn nie mogła nam towarzyszyć. Z jednej strony było nam smutno, ale z drugiej spojrzeliśmy na to optymistycznie, bo dodało nam to motywacji do rywalizowania. Chcieliśmy pokazać, że damy radę.

Stadion w Żerkowie jest bardzo profesjonalny - tartanowa bieżnia, dobrze przygotowane stanowiska do każdej dyscypliny oraz perfekcyjna organizacja, do tego trzeba dodać bardzo miłą atmosferę. Najpierw startowała Lupka, która zajęła 4 miejsce. Zabrakło naprawdę niewiele do medalu. Niestety taki jest sport. Później do walki ruszyła Oliwia. Skoczyła 1.35m i dzięki temu zdobyła brązowy medal ex-equo z koleżanką z innego klubu. Karolina, pchając kulą, pobiła swój rekord życiowy. Zajęła 11. miejsce. Na samym końcu Ola rzucała oszczepem. Także pobiła swój rekord życiowy - 32,89m. Tym rezultatem zdobyła srebrny medal.

Nasza trenerka była oczywiście na bieżąco z naszymi wynikami, ponieważ miała swojego informatora- Lupkę. Po zakończeniu wszystkich konkurencji powiedziała, że jest zadowolona z naszych startów. Mamy nadzieję, że przy okazji następnych zawodów pokażemy jeszcze więcej.

LUPKA

Zmieniony ( 01.05.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »