Start arrow Ze sportu arrow Biegamy, biegamy!!!
Biegamy, biegamy!!! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
01.05.2014.

W sobotni poranek 26 kwietnia 2014 r. ekipa biegaczy wyruszyła na ważny w swojej karierze start, a mianowicie Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe w Żerkowie. Gotowymi do boju byli: Bożena Tomiak, Wiktoria Czerniak, Kamil Ososiński oraz Lupka, która jechała w roli asystenta trenerki pani Krystyny Zwirn, a na końcu się okazało, że też ścigała się z rywalkami.

Jak co roku ten etap biegów rozgrywany jest właśnie w żerkowskich lasach. Te bardzo urozmaicone tereny sprzyjają uprawianiu tego typu sportu. Dziewczęta miały do przebiegnięcia 1,5 km, a chłopcy 2 km. Nie było łatwo! Trasy w niektórych miejscach były dość wąskie i trzeba było patrzeć pod nogi, aby nie poczuć smaku ziemi. Bożena i Wiktoria zajęły 17. miejsce w swojej kategorii, a Kamil 15. miejsce. Lupka, która w ostatniej chwili dowiedziała się, że będzie rywalizować. zajęła 37. miejsce. Atmosfera była bardzo miła. Pani Krysia zadbała o swoich zawodników. Kibicowała i dopingowała ze wszystkich sił! DZIĘKUJEMY jej za to!

Wyjazd był bardzo udany. Każdy z nas nabrał doświadczenia i doszlifował formę przed kolejnym startem. Mamy nadzieję, że na następnych zawodach pójdzie nam jeszcze lepiej.

LUPKA

Zmieniony ( 01.05.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »