Start arrow Wiadomo軼i arrow Jak to z kiermaszem wielkanocnym by這 ...
Jak to z kiermaszem wielkanocnym by這 ... PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
17.04.2014.

Mi貫 dobrego pocz徠ki

Prace nad przygotowaniem ozd鏏 wielkanocnych, kt鏎e zamierzali鄉y sprzedawa na kiermaszu w naszej szkole, rozpocz窸y si w samo po逝dnie 21 marca 2014 r. Od rana byli鄉y bardzo rado郾i, bo w pierwszym dniu wiosny nie by這 lekcji tylko r騜ne inne znacznie ciekawsze zaj璚ia.

Co dwie g這wy to nie jedna!

Atmosfera by豉 cudowna! Na warsztaty przyszli: rodzice, panie nauczycielki oraz my- uczniowie: dziewcz皻a i ch這pcy(!). Byli鄉y wszyscy zmotywowani do pracy! Ka盥y z nas chcia zrobi co swojego, wyj徠kowego. Dlatego te ozd鏏 powsta這 mn鏀two. Od kolorowych pisanek a po ogromne wie鎍e udekorowane wst捫eczkami, kwiatuszkami, mchem, baziami, jajeczkami i kurczaczkami z materia逝. Naprawd ka盥e z tych dzie artystycznych jest wyj徠kowe i niesie ze sob ogrom rado軼i. Panie nauczycielki pomaga造 uczniom i na odwr鏒. Tworzyli鄉y du瞠 i ma貫 zespo造, a nawet duety :) Ka盥y mia przydzielone konkretne zadania, np. pani Cie郵ik oraz pani Merda skr璚a造 wianki, p騧niej pani Zwirn, pani Broniszewska oraz ja ozdabia造鄉y je, przyklejaj帷 skorupki jajek, pi鏎ka itp. Pani Rapicka, pani Kolesi雟ka, Oliwia Niewiadomska, Angelika Ceglarek i Paulina Reiman dekorowa造 koszyczki. Martyna M造narz z Iz Weiss malowa造 jajka. To tylko niekt鏎e prace wykonane na tych zaj璚iach. By這 ich mn鏀two. Aby mie si喚 na robienie tego wszystkiego, zostali鄉y pocz瘰towani pysznym domowym ciastem oraz soczkiem lub kaw (ka盥y wed逝g swych gust闚).

By這 naprawd mi這 i rado郾ie! Nikt nie pozosta bez pracy. Rozstali鄉y si z nadziej, 瞠 nasz wysi貫k zostanie doceniony i wszystkie ozdoby sprzedamy podczas kiermaszu. Kiermasz wielkanocny, czyli chwila prawdy nadesz豉

Dnia 6 kwietnia 2014 r. w godzinach od 12:30 do 16:00 w 鈍ietlicy naszej szko造 odby si kiermasz wielkanocny. Przybyli na niego: nauczyciele, uczniowie, rodzice i inni mieszka鎍y naszej gminy. Go軼i przybywa這 z godziny na godzin. By這 przepyszne ciasto domowej roboty, gor帷a kawa, herbata no i oczywi軼ie mazurki oraz ozdoby wielkanocne. Atmosfera by豉 niesamowita! Uczniowie stali za „lad”. Ka盥y z nas stara si sprzeda jak najwi璚ej.

Niespodziewany go嗆

W pewnym momencie pani dyrektor poinformowa豉 nas, 瞠 zaraz odwiedzi nas w鎩t gminy Siedlec pan Adam Cukier. Gdy wszed, od razu zaprosi豉m go do siebie, poniewa przy moim stoisku by造 ozdoby wycenione najwy瞠j ;) Pan Adam zdziwi si i zarazem ucieszy, kiedy mnie zobaczy. Dzi瘯i temu uda這 mi si sprzeda najdro窺z 鈍i徠eczn dekoracj, a tak瞠 mazurki i inne 豉dne rzeczy. Pod koniec kiermaszu wszyscy byli zadowoleni. Czas min掖 nam szybko dzi瘯i weso貫j i mi貫j atmosferze oraz 鈍iadomo軼i, 瞠 robimy co dobrego. Niestety, nie uda這 si nam sprzeda wszystkiego. Mimo to uwa瘸m, 瞠 inicjatywa by豉 trafna i mam nadziej, 瞠 si jeszcze kiedy powt鏎zy!

LUPKA

Zmieniony ( 17.04.2014. )
 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »