Start arrow Wiadomości arrow Klasa 4b na scenie
Klasa 4b na scenie PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
28.02.2014.

W środę 29 stycznia 2014 r. uczniowie klasy IV b, na języku polskim, mieli za zadanie przygotować inscenizację fragmentu utworu Wandy Chotomskiej pt. ,,Kopciuszek". Podzieliliśmy się na pięć zespołów. Każdy z nas miał swoją chwilę sławy, na tak zwanej ''naszej scenie''. Na próby spotykaliśmy się w domach, co dawało nam wiele frajdy i śmiechu. Każda grupa miała inne pomysły, w jednej spektakl był zabawny, w drugiej wzruszający, wszystkie wystąpienia były jedyne w swoim rodzaju.

Podczas przedstawień świetnie się bawiliśmy i dużo się śmialiśmy. Ta lekcja będzie niezapomniana przez wszystkich, łącznie z panią Broniszewską. Chcielibyśmy jeszcze raz dostać podobne zadani

Zuzia Brudło kl. IV b i Martyna Kaczmarek kl. IV b

Zmieniony ( 01.03.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »