Start arrow Wiadomo軼i arrow 安i皻o naszej szko造
安i皻o naszej szko造 PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
01.03.2014.

Dzie Patrona obchodzili鄉y bardzo uroczy軼ie. Dnia 25 lutego 2014 roku odby豉 si akademia, w kt鏎ej bra豉 udzia ca豉 spo貫czno嗆 szkolna. Pie郾i patriotyczne, przygotowane przez ch鏎 szkolny oraz zaprezentowane przez dzieci i m這dzie wiersze, by造 nie tylko wspomnieniem walk powsta鎍zych, ale r闚nie podkre郵a造, 瞠 to my decydujemy o tym, co b璠zie nas czeka這 w kolejnych latach. Jak Polsk wybierzemy i stworzymy, tak b璠ziemy mie.

Po apelu przedstawiciele m這dzie篡 udali si na miejscowy cmentarz, gdzie zosta pochowany Powstaniec Wielkopolski – Walenty Wojdorski oraz do K帷ika Patrona Szko造, gdzie w ge軼ie ho責u i szacunku z這篡li kwiaty.

Akademia by豉 dla wszystkich lekcj patriotyzmu. Ale patriotyzm nie mo瞠 by tylko od 鈍i皻a. Patriotyzm to codzienno嗆. Trzeba go rozwija i si z nim nie rozstawa.

Dobrze, 瞠 nasza szko豉, nosz帷a imi Powsta鎍闚 Wielkopolskich, tak znacz帷o krzewi wiedz o Powstaniu Wielkopolskim i piel璕nuje tradycje patriotyczne.

MS

Zmieniony ( 01.03.2014. )
 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »