Start arrow Wiadomości arrow Gorące emocje w Konojadzie
Gorące emocje w Konojadzie PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
25.01.2014.

Dnia 16 stycznia 2014 roku w Konojadzie, odbył się Przedmiotowy Konkurs Języka Polskiego na etapie rejonowym. Z naszej szkoły brały udział: Maria Tomiak i Wiktoria Gracz z kl.VI A oraz ja, Klaudia Dolata z kl. VI B. Z naszej całej gminy do etapu rejonowego przeszłyśmy tylko my. Naszymi opiekunkami były: pani Dorota Brudło i pani Hanna Broniszewska. O godzinie 11:30 wyruszyłyśmy w drogę. Około godziny 1 byłyśmy na miejscu. Kilka minut po 13:00 zaczęliśmy pisać test. Na jego rozwiązanie miałyśmy 75 minut. Po bardzo ciężkim wysiłku poszłyśmy na obiad, a po obiedzie pojechałyśmy do domu. Wróciłyśmy ok. 16:00.

W konkursie brało udział 48 uczniów, z powiatów: wolsztyńskiego, grodziskiego i kościańskiego. Aby dostać się do etapu wojewódzkiego trzeba było zdobyć 32 punkty. Z naszej szkoły udało się to tylko Marysi Tomiak z kl. VI A, która właśnie tyle uzyskała. Serdecznie jej gratuluję tego sukcesu. Mam nadzieję, że w przyszłym roku, tak jak w tym, wielu uczniów z naszej szkoły weźmie udział w tym konkursie. Gorąco do tego zachęcam.

Klaudia Dolata kl. VI B

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »