Start arrow Wiadomo軼i arrow WO同 w Siedlcu
WO同 w Siedlcu PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
18.01.2014.

12 stycznia 2014 roku, ju po raz 22 zagra豉 Wielka Orkiestra 安i徠ecznej Pomocy. Sw鎩 sztab mia r闚nie Gminny O鈔odek Kultury w Siedlcu. W tym roku pieni康ze zostan przeznaczone na zakup specjalistycznego sprz皻u dla dzieci璚ej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej senior闚.

Tradycj sta這 si, 瞠 udzia sw鎩 w tym wielkim wydarzeniu zaznaczyli r闚nie uczniowie naszej szko造. Na scenie sw鎩 talent muzyczny zaprezentowali:


  • Agnieszka Michalska z klasy III C
  • Karol Duda z klasy III B
  • Martyna Walczak z klasy IV B
  • Milena Ball oraz Patrycja Walczak z klasy VI B
  • Kamil Duda oraz Kamil Pyszkowski z klasy VI A
  • Magdalena Brychcy z klasy II A Gimnazjum

Scena Gminnego O鈔odka Kultury zape軟i豉 si tak瞠 uczestnikami projektu edukacyjnego e-Szko豉 Wielkopolska. Gimnazjali軼i realizuj projekt „Muzyczny labirynt”, a za酥iewali pi瘯n pastora趾 „Pok鎩 i nadzieja”, ukazuj帷, 瞠 nadzieja towarzyszy tym wszystkim, kt鏎zy czekaj na pomoc wolontariuszy i darczy鎍闚 WO同.

Fina Wielkiej Orkiestry 安i徠ecznej Pomocy to 鈍ietna lekcja dobroczynno軼i, a nasi uczniowie prezentuj帷 si na scenie pokazali, 瞠 ich talent cho w ma造m stopniu mo瞠 przyczyni si do pomocy chorym i potrzebuj帷ym.

MS

 
« poprzedni artyku   nast瘼ny artyku »