Start arrow Wiadomości arrow Co ciekawego jest we Wroniawach?
Co ciekawego jest we Wroniawach? PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
01.12.2013.

W poniedziałek 18. listopada 2013 r. klasy IIIa i IVa,b wybrały się na wycieczkę do Wroniaw, do pięknego pałacu. Dojechaliśmy o godz. 14:30. Po podwieczorku i rozpakowaniu walizek odbyły się różne gry i zabawy. Potem udaliśmy się na kolację, po której zaczęła się dyskoteka andrzejkowa, podczas której były wróżby takie jak: lanie wosku, wróżenie z kubków i wróżba z butami.

Zwycięzcami ostatniej wróżby byli Natalia Cycoń i Mateusz Drzewiecki. Następnie szykowaliśmy się na ciszę nocną, która rozpoczęła się o godzinie 22.00, a skończyła się następnego dnia o godzinie 7.30. Oczywiście dla wielu z nas „cisza” nie była tak cicha, jak by chcieli nasi opiekunowie.

Następnego dnia po pobudce ubraliśmy się i posprzątaliśmy pokoje przed wyjazdem. Potem poszliśmy na śniadanie. Po posiłku wszyscy udaliśmy się na krótki spacer po parku. Gdy wróciliśmy ze spaceru, zorganizowano karaoke, a w międzyczasie można było kupić pamiątki. Nigdy byśmy nie pomyśleli, że tylu wśród nas artystów! Po karaoke poszliśmy na pyszne drugie śniadanie. Gdy je zjedliśmy, wybraliśmy się na plac zabaw, żeby rozegrać turniej w ringo, który wygrała klasa 4b. Osoby, które nie grały w ringo, mogły korzystać z placu zabaw i możliwości jeżdżenia na trójkołowcach i hulajnogach oraz gry w piłkę nożną. Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Po skończonej zabawie wróciliśmy do pałacu na obiad. Po posiłku ogłoszono wyniki turnieju w ringo. Następnie dano nam czas na spakowanie oraz sprawdzenie, czy wszystko zabraliśmy. Potem zeszliśmy na dół, ubraliśmy się w kurtki i pojechaliśmy do domu. Bardzo nam się podobało to, że organizowano dla nas dużo gier i zabaw, w związku z czym wcale się nie nudziliśmy. Wspaniała była dyskoteka. Bardzo dziękujemy naszym opiekunom z Wroniaw. Obiecujemy, że jeszcze was odwiedzimy.

Julia Netter, Jakub Tomiak - IV a
, Martyna Kaczmarek, Zuzanna Brudło - IV b

Zmieniony ( 01.12.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »