Start arrow Wiadomości arrow Kolejna odsłona "Siedleckich Nutek"
Kolejna odsłona "Siedleckich Nutek" PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
02.11.2013.

Dnia 28 października 2013 roku dzieci i młodzież z naszej szkoły uczestniczyły w VI edycji festiwalu „Siedleckie Nutki”. W tym roku młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w sali widowiskowej GOK w Siedlcu. Konkurs miał na celu popularyzowanie kultury muzycznej, rozwijanie umiejętności wokalnych oraz możliwość zaprezentowania się na scenie.

W kategorii Dziecięcej Solowej II miejsce zajęła Milena Ball z klasy VI B za piękne wykonanie piosenki „Biegniemy brzegiem oceanu”. W tej samej kategorii Kamil Pyszkowski zaśpiewał utwór „Prozaiczni”. Zespół COLOURFUL, w którym zaśpiewali uczniowie z klas IV – VI zajął czołowe - I miejsce, śpiewając piosenkę „Eko cza – cza”.

W kategorii Młodzieżowej Solowej swoje umiejętności wokalne zaprezentowały Magdalena Stefan w piosence „Z Tobą, bez Ciebie” oraz Magdalena Brychcy w utworze „Irracjonalni”. Reprezentował nas również zespół z gimnazjum – IMPORTANT, który zaśpiewał piękną piosenkę „Niech mówią, że to nie jest miłość”.

Solistów i zespoły przygotowały panie Magdalena Krzemień i Maria Stefan. Dzieci i młodzież włożyły dużo pracy i poświęciły wiele godzin w przygotowanie do konkursu.

Magdalena Stefan (klasa II a gim.)

Zmieniony ( 06.11.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »