Start arrow Wiadomości arrow Otrzęsiny gminazjalisty 2013
Otrzęsiny gminazjalisty 2013 PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
02.11.2013.

Dnia 9 października 2013 roku w naszej szkole odbył się Chrzest Kota. Jak co roku, organizatorami były klasy drugie gimnazjum. Dla pierwszaków jest to szczególny dzień.

Już od samego rana siedleckie koty prezentowały się w szkole. Klasa I a była przebrana za szare koty, natomiast I b – za czarne. Tego dnia kociaki miały lekcje do godziny 13.00, z czego się bardzo cieszyły!

Już o godzinie 16 zaczęły się właściwe „otrzęsiny”. Komisja w składzie: panie Wiesława Cieślik i Agnieszka Nowicka oraz Maria Duma przyznawały punkty na konkurencje. Obie klasy zaczęły od prezentowania swoich strojów i zaśpiewania piosenek. Następne zadania były związane ze sprawnością fizyczną, oczywiście nie zabrakło zadań, w których potrzebna była wiedza.

Po zliczeniu wszystkich punktów był remis! Gdy komisja ogłosiła wyniki, wszyscy pierwszoklasiści złożyli przysięgę. Obiecali w niej, że będą przestrzegać różnych zasad obowiązujących w gimnazjum.

Po skończeniu uroczystości odbyła się dyskoteka. Imprezę poprowadził DJ Wróbel. Dyskoteka skończyła się o godzinie 20.00. Tegoroczny chrzest kota można zaliczyć do udanych. Wszyscy świetnie się bawili, a pierwszoklasiści zapamiętają swoje „otrzęsiny” na długo.

Paulina Studzińska (klasa IIa gim.)

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »