Start arrow Wiadomości arrow Dzień Edukacji Narodowej
Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
27.10.2013.

Nasza szkoła to miejsce szczególnie radosne, tętniące życiem i sprzyjające rozwojowi tych, którzy się tutaj uczą i pracują. Cała społeczność szkolna dała temu wyraz podczas akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się we wtorek 15 października. W piękny sposób uczniowie Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcu uhonorowali swych nauczycieli i pracowników szkoły.

Część artystyczną przygotował chór szkolny pod czujnym okiem Marii Stefan i Magdaleny Krzemień oraz klasa VI A pod kierunkiem Hanny Broniszewskiej i Danuty Merdy. Dzieci i młodzież z chóru szkolnego prezentowały piosenki dedykowane nauczycielom. Miłym i humorystycznym akcentem okazała się scenka z życia szkoły pt. „Lekcja polskiego na wesoło” , w której uczniowie prezentowali swoje talenty aktorskie.

Na zakończenie uczennica Julia Wawrzynowicz skierowała życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły. Podziękowała im za poświęcenie, z jakim codziennie oddają się oni swojej pracy.

Mimo, że po uroczystości wróciła szkolna codzienność, do końca dnia towarzyszył nam świąteczny nastrój.

MS

Zmieniony ( 27.10.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »