Start arrow Ze sportu arrow Ćwierćfinały Mistrzostw Polski w LA
Ćwierćfinały Mistrzostw Polski w LA PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
19.10.2013.

Bardzo wcześnie rano, bo już o godz. 7.00 w sobotę 14. 09. 2013 r. wyjechaliśmy do Szczecina na ćwierćfinały Mistrzostw Polski w LA. Skład naszego zespołu to: Laura Mikołajewicz, Aleksandra Frajer, Marietta Reimann, Katarzyna Przybyła, Karolina Kardacz, Kamil Ososiński, Oliwia Niewiadomska i ja, Natalia Lupa.

Zawody rozpoczęły się o godz. 12.00. Jako pierwsze do boju ruszyły młociarki- Ola, Laura, Marietta oraz Karolina. Wszystkie spisały się w tej konkurencji bardzo dobrze. Ola zajęła 5 miejsce, Karolina- 7, Marietta- 8, Laura- 11. W następnej dyscyplinie, czyli biegu na 100 m ppł, z rywalkami zmierzyły się Kasia Przybyła oraz Natalia Lupa. Jedna i druga znacznie poprawiły swoje “życiówki”. Natalia wywalczyła miejsce 15, a Kasia 18. Oliwia skakała w dal, gdzie była 20, natomiast w skoku wzwyż zajęła 10 miejsce. Kamil także poprawił swoją życiówkę i dzięki temu był 8. Następnie Natalia Lupa wystartowała w biegu na 300 m ppł i zajęła 17 miejsce. Ola w dzień tych zawodów miała urodziny i w swojej najważniejszej konkurencji- rzucie oszczepem, sprawiła sobie prezent urodzinowy, ponieważ rzuciła 30,01 m, i tym wynikiem poprawiła swoją “życiówkę” i pobiła rekord szkoły. Niestety szczęście nie dopisało jej w klasyfikacji, bo zajęła 4 miejsce, a do brązowego medalu zabrakło tylko 21cm. Laura w swojej ulubionej konkurencji- rzucie dyskiem zajęła 5 miejsce. Nasza sztafeta 4x100 m dziewcząt była 11.

Trenerzy, a także my- zawodnicy uważamy nasze starty za bardzo udane. Cieszymy się z pobitych rekordów i oczekujemy następnych.

LUPKA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »