Start arrow Ze sportu arrow Miting lekkoatletyczny w Poznaniu
Miting lekkoatletyczny w Poznaniu PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
19.10.2013.

7 września 2013 r. w sobotę rano wyjechaliśmy na miting w LA do Poznania na stadion Olimpii. W składzie naszej ekipy byli: Paulina Paluch, Bożena Tomiak, Kasia Przybyła, Karolina Kardacz, Laura Mikołajewicz, Kamil Ososiński, Ola Frajer, Marietta Reimann, Oliwia Niewiadomska i ja, Natalia Lupa. Towarzyszyło nam hasło: “Poprawić swoje najlepsze czasy, rzuty, pchnięcia, skoki”.

Kasia Przybyła i ja jako pierwsze wystartowałyśmy w biegu na 100 m przez płotki. Obydwie poprawiłyśmy swoje czasy. Później na 100 m biegła Paulina. Ola Frajer w rzucie oszczepem poprawiła swoją “życiówkę”, a także rekord szkoły. Laura nie była gorsza i też poprawiła swoje osiągnięcia w rzucie młotem oraz dyskiem. Długodystansowcy pobiegli bardzo dobrze, Kamil miał najlepszy czas w życiu, a Bożena zbliżony do swojego rekordu. Karolina i Marietta dobrze pchnęły kulą. Oliwii w skoku w dal i wzwyż poszło w miarę dobrze (ma nadzieję, że za tydzień będzie lepiej). Ja na 300 m przez płotki także poprawiłam swoją “życiówkę”.

Miting uważamy za udany. Czekamy na jeszcze lepsze rezultaty. Mamy nadzieję, że wkrótce takie będą.

LUPKA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »