Start arrow Ze sportu arrow Miting lekkoatletyczny w Lesznie
Miting lekkoatletyczny w Lesznie PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
19.10.2013.

Jeszcze w wakacje, w ostatnim dniu uczniowskiego odpoczynku, tzn. 31. 08. 2013 r., pojechaliśmy na miting lekkoatletyczny w Lesznie. Wyruszyliśmy w składzie: Kasia Przybyła, Oliwia Niewiadomska, Karolina Kardacz, Ola Frajer, Laura Mikołajewicz, Kamil Ososiński i Natalia Lupa.

Zawody rozpoczęły się o godz. 11.30. Jak zwykle pierwsze starty zaliczyły płotkarki na dystansie 100 m (Kasia Przybyła oraz Natalia Lupa). Natalia poprawiła swoją “życiówkę”. Także Kamil mocno się postarał, bo w biegu na 1000 m pobił własny dotąd najlepszy czas. Pozostałym zawodnikom poszło w miarę dobrze. 

Był to miting, na którym każdy z nas sprawdzał, jak jest przygotowany do sezonu 2013/2014 i co jeszcze musi poprawić. Wcześniej spędziliśmy dużo czasu na obozach sportowych, gdzie ciężko trenowaliśmy, aby starty na najważniejszych imprezach były udane.

Teraz wiemy, co jeszcze mamy do zrobienia i z niecierpliwością czekamy na rezultaty naszych wysiłków.

LUPKA

 
« poprzedni artykuł