Start arrow Wiadomości arrow Wyniki wyborów do Zarządu SU
Wyniki wyborów do Zarządu SU PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
19.10.2013.

Dnia 11 października 2013 roku odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uprawnionych do głosowania było 317 uczniów, głosowało 290. Komisja Wyborcza po podliczeniu wszystkich głosów stwierdziła, że najwięcej głosów uzyskali:

  • Lupa Kacper
  • Kaźmierczak Karol
  • Reimann Paulina
  • Michalska Julia
  • Ksiąg Roksana
  • Paździor Martyna
  • Zielonka Krzysztof
  • Zielonka Anna

Uczniowie ci wchodzą w skład Zarządu Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2013/2014.

Na pierwszym spotkaniu nowo wybrany Samorząd Uczniowski wybrał spośród siebie przewodniczącego, zastępcę i sekretarza. Po ożywionej dyskusji przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Paulina Reimann, jej zastępcą Julia Michalska, a sekretarzem – Anna Zielonka.

Wszystkim wybranym gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »