Start arrow Wiadomości arrow Sukces naszej gimnazjalistki
Sukces naszej gimnazjalistki PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
10.10.2013.
Magdalena Stefan

Magdalena Stefan z klasy II a Gimnazjum  27. września 2013 roku wzięła udział w niecodziennym spotkaniu. Udała się do Kargowej, do Gminnego Ośrodka Kultury na uroczyste podsumowanie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Eugeniusza Paukszty "Małe Ojczyzny pogranicze kultur i regionów".

Obecność Magdy była w tym miejscu nieprzypadkowa, bowiem została zaproszona, aby odebrać dyplom i statuetkę uczestnictwa w konkursie oraz nagrodę pieniężną.

Nasza uczennica podczas wakacji napisała pracę, którą doceniło jury konkursowe i postanowiło przyznać jej wyróżnienie. Należy dodać, że to nie pierwszy sukces literacki naszej gimnazjalistki. Magdzie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

WS

Zmieniony ( 10.10.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »