Start arrow Wiadomości arrow Żurawim szlakiem po raz trzeci
Żurawim szlakiem po raz trzeci PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
10.10.2013.

Dnia 22 września 2013 roku kilkoro uczniów z Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Siedlcu wzięło udział w III Pieszym Rajdzie EkologicznymŻurawim Szlakiem. O godzinie 12 zaczęliśmy rywalizację z drużynami z innych szkół. Wszystkie ekipy musiały przejść określoną trasę wykonując po drodze różne zadania, które były związane z wiedzą przyrodniczą oraz sprawnościową.

Drużyna z naszego Gimnazjum w składzie: Bogunia Basińska, Ania Lehmann, Ola Domańska, Paulina Studzińska, Michał Judt, Adrian Kliman pod opieką pani Danuty Maćkowiak zajęła pierwsze miejsce w kategorii gimnazjalnej. Grupa reprezentująca Szkołę Podstawową pod opieką pani Zdzisławy Łopuszyńskiej w składzie: Klaudia Dolata, Milena Ball, Sara Matysik, Kacper Przybyła, Paweł Załęski, Adrian Woga zajęła drugie miejsce w swojej kategorii. Po odbytych zawodach uczestnicy mogli zjeść ciepłą kiełbaskę. Około godziny 18 wszyscy z nagrodami (a był nią pendrive) pojechali zadowoleni do domu.

Paulina Studzińska (klasa II a gimnazjum)

Zmieniony ( 17.10.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »