Start arrow Ze sportu arrow Mistrz sportu szkolnego 2012/2013
Mistrz sportu szkolnego 2012/2013 PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
25.08.2013.
Mateusz Łukaszewski

W gminie Siedlec rozstrzygnięto konkurs na „Mistrza sportu szkolnego” w roku szkolnym 2012/2013. Konkurs ten ma na celu wyłonienie spośród młodzieży szkolnej w gminie Siedlec tych uczniów, którzy mają w swoim dorobku najlepsze wyniki sportowe. Tegorocznym zwycięzcą został tak jak w roku ubiegłym uczeń naszej szkoły Mateusz Łukaszewski z klasy V b trenowany na co dzień przez mgr Zdzisławę Łopuszyńską. Na sukces Mateusz zapracował treningami, wytrwałością , nieustępliwością i ogromną pasją. A pasją jego jest sport, sport szeroko rozumiany. Mateusz Łukaszewski w roku szkolnym 2012/2013 osiągnął wspaniałe wyniki:

  • Finalista XIX Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi –bieg na 300m;
  • Drużynowy Mistrz Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju chłopców;
  • Finalista Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych biegach przełajowych;
  • drużynowy wicemistrz powiatu wolsztyńskiego w piłce nożnej Szkół Podstawowych;
  • drużynowy wicemistrz powiatu wolsztyńskiego w piłce ręcznej Szkół Podstawowych
  • brązowy medalista powiatu wolsztyńskiego w czwórboju lekkoatletycznym.

Zawodnikowi i trenerce gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych udanych startów w nowym sezonie!

Zmieniony ( 25.08.2013. )
 
następny artykuł »