Start arrow Ze sportu arrow Na Orliku w Wolsztynie
Na Orliku w Wolsztynie PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
25.08.2013.

19 czerwca 2013 r. w Wolsztynie odbył się Turniej piłki nożnej „Przez Orlika na areny międzynarodowe” . Naszą szkołę reprezentowały aż trzy drużyny chłopców w różnym wieku pod opieką mgr Zdzisławy Łopuszyńskiej. I tak:

  • I drużyna z klas IV w składzie: Adrian Drążek, Dawid Matysik, Filip Kozina, Paweł Różycki, Piotr Różycki, Eryk Rusak, Jakub Kardacz i Jakub Kaczmarek,
  • II drużyna z klas V w składzie: Mateusz Lewandowski, Mikołaj Laskowski, Sebastian Woźny, Jakub Jaworski, Dominik Tomaszewski, Oskar Czerniak, Tomasz Wawrzynowicz i Dawid Sulek,
  • III drużyna z klas VI w składzie: Kacper Żok, Miłosz Grinig, Wiktor Stachowiak, Kuba Ziomkowski, Szymon Kosicki, Sebastian Hofman, Hubert Maćkowiak i Norbert Waśko.


W rozgrywanym turnieju sukces odniosły drużyny klas V i VI, które zdobyły pierwsze miejsca. Młodsi koledzy zdobyli cenne doświadczenie i muszą jeszcze potrenować. Podczas rozgrywek turniejowych tuż obok na bocznym boisku odbywały się różne inne konkurencje zorganizowane w tym dniu, w których nasi zawodnicy brali czynny udział zdobywając większość bardzo ciekawych nagród. Turniej upłynął w miłej sportowej atmosferze i z zadowoleniem wróciliśmy do domów.

Zmieniony ( 25.08.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »