Start arrow Wiadomości
Wiadomości
Jasełka 2011 PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
02.01.2012.
W naszej szkole, jak co roku, dnia 22 grudnia 2011 r., odbyły się jasełka. Wszyscy uczniowie naszej szkoły tego dnia byli zadowoleni, ponieważ mieli tylko jedną godzinę lekcyjną. Na korytarzach panowała atmosfera świąteczna. Przechodząc obok klas edukacji wczesnoszkolnej, dało się słyszeć piękne wykonania kolęd małych krasnali :)
Zmieniony ( 02.01.2012. )
Czytaj całość…
 
Festiwal w Tuchorzy PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
29.12.2011.

Dnia 18 grudnia braliśmy udział w VIII Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Gloria In Excelsis Deo” w Tuchorzy. Festiwal miał charakter konkursu, w którym uczestnicy zaśpiewali jedną kolędę lub pastorałkę w języku polskim. Jury oceniało wykonanie kolędy lub pastorałki, jej interpretację, możliwości wokalne, walory estetyczne oraz ogólne wrażenie. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów.

Zmieniony ( 29.01.2012. )
Czytaj całość…
 
Wyspa tropikalna PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
18.12.2011.
Dnia 3 grudnia 2011 r. odbył się wyjazd na Wyspę Tropikalną do Niemiec. Zbiórkę koło budynku szkolnego zaplanowano na godzinę 6.00. Na miejsce dotarliśmy około godziny 10.00. Zanim mogliśmy wejść na Wyspę, musieliśmy czekać, aż nasz opiekun - Pan Maciej Kotliński kupi dla nas bilety. Gdy już weszliśmy, to wszyscy szybko przebrali się w stroje kąpielowe i ruszyli do wody! Na basenie mogliśmy się świetnie bawić. Niektóre osoby poszły kupić sobie drobne pamiątki. Mieliśmy też również okazję zobaczyć różne nowe atrakcje. Mogliśmy też zamówić sobie pyszny obiad.
Zmieniony ( 18.12.2011. )
Czytaj całość…
 
Plener malarski PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
11.12.2011.

W dniach 4-6 listopada grupa uczniów ze szkoły w Kopanicy i Siedlcu wyjechała na plener malarski do Wroniaw. Naszymi opiekunkami były: pani Elżbieta Kolesińska, pani Agnieszka Nowicka oraz pani Arleta Fryśna. Pierwszego dnia na zajęciach malowaliśmy martwą natura. Po męczącej pracy udaliśmy się na kolację. Później odbyła się dyskoteka, na której wszyscy świetnie się bawili.


Zmieniony ( 11.12.2011. )
Czytaj całość…
 
Szlakiem Bartka z Piekła PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
26.11.2011.

Dnia 11 listopada (Święto Niepodległości) chętni i wolontariusze z naszej szkoły wraz z panią Dorotą Dziubek wybrali się na wycieczkę do Boszkowa na "Pieszy Rajd Niepodległościowy śladami Bartka z Piekła". Wyruszyliśmy spod szkoły o godzinie 10.

Zmieniony ( 26.11.2011. )
Czytaj całość…
 
Pasowanie dzieci klas pierwszych PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
18.11.2011.

20 października 2011 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania dzieci klas pierwszych na uczniów naszej szkoły.

W tej uroczystości wzięli udział : Pani Dyrektor, zaproszeni rodzice dzieci klas I oraz klasy drugie i trzecie z wychowawcami. Zanim nastąpił ten bardzo ważny moment ślubowania, uczniowie klas pierwszych musieli pokazać, co i czego już się nauczyli. Pierwszaki udowodniły, że solidnie pracowały przez pierwsze miesiące nauki. Pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz odpowiadały na wiele pytań zadawanych przez starsze uczennice. Na koniec złożyły ślubowanie, zastały pasowane przez Panią Dyrektor i otrzymały dyplomy oraz piękną różę z małym upominkiem od uczniów klas drugich. Zostało zrobione pamiątkowe zdjęcie. Na koniec tego dnia uczniowie klas pierwszych z wychowawcami udali się do Urzędu Gminy do Pana Wójta. Tam zostali przyjęci w poczet obywateli Gminy Siedlec. Otrzymali od przedstawiciela Banku Spółdzielczego w Siedlcu książeczki SKO z wkładem 10 zł, oraz kamizelki odblaskowe, które wkładał każdemu dziecku pan policjant Piotr Horowski.

Czytaj całość…
 
Siedleckie Nutki PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
06.11.2011.

Dnia 27 października 2011 r. braliśmy udział w Gminnym Konkursie Piosenki „Siedleckie Nutki 2011”. Konkurs odbył się w Tuchorzy. Przygotowywaliśmy się do niego bardzo starannie. Jego celem było wyłonienie najzdolniejszych osobowości wokalnych. I udało się!

W kategorii Dziecięcej Solowej – Kamil Pyszkowski z klasy IVa zajął II miejsce, śpiewając piosenkę „Pszczoły na wrotkach”, a Magdalena Stefan z klasy VIa wyśpiewała piosenką „Małe c” III miejsce w tej samej kategorii.

Czytaj całość…
 
Dzień Kota PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
29.10.2011.

Dnia 13 października 2011 r. w naszej szkole odbył się „Chrzest Kota”. Uczniowie klas I mieli obowiązek przebrać się za koty. Byli przystrojeni maskami, długimi ogonami i czarnymi pazurkami :-) Na boisku szkolnym biegało wielu młodszych uczniów, którzy mieli całe kolorowe twarze.

Po południu, o godzinie 15.30, w stołówce szkolnej spotkały się obie I klasy wraz z wychowawczyniami i my – organizatorzy, klasa II b, z panią Anią. W jury oceniającym pierwszaków zasiedli: p. dyrektor Dorota Brudło, p. Zbigniew Wąsik i nasza starsza koleżanka, przewodnicząca samorządu, Anita Buda :-)

Czytaj całość…
 
Spotkanie z mumią PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
22.10.2011.

Jak co roku dnia 8.października 2011 r. Klasy 1a i 1b z naszego gimnazjum pojechały do poznańskiego muzeum, a potem do kina.

Zbiórka odbyła się w sobotę o godz. 7:40. Od początku wszyscy mieliśmy dobre humory. Może dlatego, że z nami jechały nasze ulubione panie: Renata Dudziak, Zofia Mąkosa i Krystyna Zwirn. Podróż do Poznania upłynęła nam na graniu w karty i inne gry.


Zmieniony ( 22.10.2011. )
Czytaj całość…
 
Leśnym tropem PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
08.10.2011.

1 października 2011 r. klasa 5 b (a tydzień wcześniej klasa 5a) wraz z opiekunami - panią Ludwiką Witą i Danutą Maćkowiak oraz panem Zbigniewem Wąsikiem wybrała się na wycieczkę rowerową. Pogoda jak na taką wyprawę była wyjątkowa – od samego rana świeciło piękne słońce. Trasa wycieczki wiodła z Siedlca poprzez lasy do Kopanicy, gdzie znajduje się ścieżka przyrodniczo-edukacyjna „Leśnym Tropem”.

Zmieniony ( 08.10.2011. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 151 - 180 z 241