Start arrow Warto poczytać!
Warto poczytać!
Moda na bloga - O blogach słów kilka PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
27.09.2007.

Image

Moda na bloga. Tak, to prawda. W dzisiejszym świecie wszyscy zapomnieli o tradycyjnych pamiętnikach. Każdy chce się wyróżniać, chce być zauważanym nie tylko w obrębie swojej miejscowości, ale także na szerszym terytorium. Blog może być anonimowy, co daje nam większe możliwości. Niestety, to nie jest prawdziwy świat, tylko coś jak najbardziej "oszukanego". Niewielu powie,że beznadziejnie wyszedłeś na zdjęciu albo napisałeś coś, co nie powinno ujrzeć światła dziennego. Tam każdy nas chwali, przez co podnosi się nasza samoocena.

Zmieniony ( 27.09.2007. )
Czytaj cao…
 
Pierwszy dzwonek PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
25.09.2007.

Image

4 września 2007, o godzinie 8.00 w Gimnazjum w Siedlcu rozbrzmiewa pierwszy dzwonek po wakacjach. Nauczyciele zaczynają rozchodzić się do klas, a uczniowie na nich czekają i… wszystko się zaczyna. Dla jednych to pierwszy dzwonek w tej szkole, a dla innych ostatni pierwszy dzwonek, który tu usłyszą. Dzwonek wielu nam, uczniom dał do zrozumienia , że to właśnie teraz tak naprawdę wszystko się zaczyna, że właśnie teraz sygnalizuje to, iż nauka, cały szkolny już się zaczął, a o tym „luzie”, którym się zachwycaliśmy przez poprzednie dwa miesiące, należy już zapomnieć.

Zmieniony ( 27.09.2007. )
Czytaj cao…
 
Jesień PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
25.09.2007.

Image

23 września – rozpoczęcie jesieni. Oj tak…, jesień do nas przybyła. Widać to bardzo dobrze nawet na pierwszy rzut oka. Liście na drzewach zaczynają robić się kolorowe. Słońce grzeje coraz mniej i prawie nie słychać już na dworze ptaków. Niektórych może dopadać jesienna depresja, ale według mnie jesień to nie jest pora do zmartwień. Przecież nasz kraj – Polska, słynie z tak zwanej „złotej, polskiej jesieni”. Już samo to wyrażenie mówi nam, że jesień to bardzo piękna pora roku. Dokonuje się w niej tak wiele zmian w przyrodzie, które doskonale można zauważyć w najbliższym środowisku. Np. drzewa na naszym szkolnym boisku czy las naprzeciw szkoły.

Zmieniony ( 27.09.2007. )
Czytaj cao…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 57 - 59 z 59