Start arrow Warto poczytać!
Warto poczytać!
Dlaczego warto chodzić z uśmiechem na twarzy? PDF Drukuj Email
Wpisał: Karolina Piątek   
22.01.2010.

Jak myślicie, dlaczego warto chodzić z uśmiechem na twarzy? Odpowied? jest bardzo prosta. Jeżeli my jesteśmy radośni, wszystko wydaje nam się ciekawsze, milsze i sympatyczniejsze, a także „przelewamy” nasz dobry humor na inne osoby, które mają gorszy dzień.

Zmieniony ( 31.01.2010. )
Czytaj całość…
 
Nauczyciele nie są naszymi wrogami. PDF Drukuj Email
Wpisał: Karolina Piątek   
22.01.2010.

Wybrałam temat trochę nietypowy, inny niż zazwyczaj. Warto jest porozmawiać albo napisać o czymś trudnym.

Sądzę, że nauczyciele nie są naszymi wrogami, lecz osobami, które chcą nam pomagać w życiu. Twierdzę to dlatego, że nasi pedagodzy kształcą nas i poświęcają swój wolny czas, aby rozwijać nasze umiejętności przez różne dodatkowe kółka zainteresowań.

Zmieniony ( 31.01.2010. )
Czytaj całość…
 
Punkty, ważna sprawa! PDF Drukuj Email
Wpisał: Karolina Piątek   
22.01.2010.

Punkty – sprawa dość istotna. Każdemu z nas zależy, by zdobyć jak największą liczbę punktów. W końcu dzięki tym plusom i minusom nauczyciele wystawią nam ocenę z zachowania. Łobuzy zdobywają minusowe punkty, dlatego też muszą je pó?niej odrabiać.

Zmieniony ( 31.01.2010. )
Czytaj całość…
 
Powitaliśmy rok 2010! PDF Drukuj Email
Wpisał: Karolina Piątek   
07.01.2010.

Kilka dni temu każdy z nas przywitał nowy rok. Mam nadzieję, że uczciliście tą noc bardzo hucznie. Bo było co świętować! Gdy przychodzi nowy rok, każdy człowiek zdaje sobie sprawę, jak to szybko płynie czas i te wszystkie piękne chwile.

Zmieniony ( 10.01.2010. )
Czytaj całość…
 
Przyszedł Nowy Rok... PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
04.01.2010.

Przyszedł Nowy Rok, wraz z nim postanowienia, które przez pierwsze 3 dni będą wypełniane, a potem będzie coraz trudniej robić to, co sobie postanowiliśmy, by na końcu całkowicie o nich zapomnieć. Postanowienia wydadzą  nam się niemożliwe do wykonania, powiemy sobie "za rok", a przecież za rok może być za pó?no. Postanowienia noworoczne powinny być przede wszystkim proste, by łatwo nam było dotrzymać obietnicy danej samym sobie. Nie warto mówić sobie, że dostaniemy same 6 w szkole, lepiej powiedzieć, że postaramy się nie pogorszyć w nauce (hmm, oczywiście w niektórych przypadkach to nie jest już możliwe:)). Chciałam jednak bardziej humorystycznie podejść do tego tematu, więc pytałam absolwentów siedleckiego gimnazjum oraz tych, którzy jeszcze chodzą do tej szkoły, o ich postanowienia. Czy były ciekawe? Czy możecie zaczerpnąć od nich inspirację? Przekonajcie się:

Zmieniony ( 04.01.2010. )
Czytaj całość…
 
Wesołych Świąt! PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
22.12.2009.

Święta. Czas spełniania marzeń, czas spotkania z najbliższymi, czas w którym powinniśmy  dokładnie podsumować swoje życie, zmienić coś. Okres, w którym trzeba wybaczać.


 Często narzekamy na te kolejki w sklepach, przepełnione półki mikołajkami itp. Lecz sami w tym wszystkim jakoś uczestniczymy. Szukamy jak najlepszych prezentów dla swoich najbliższych. Pewnie są i tacy, którzy zastanawiają się, po co tyle szumu wokół tego dnia? Tyle sprzątania, przyrządzania. Jednak dzięki temu dzień 24 grudnia jest tak magiczny i wyjątkowy.  Czujemy zapach choinki, barszczu, wypełniający dom. Czujemy tą radosną atmosferę. Razem z rodziną dzielimy się opłatkiem, składamy życzenia.

Zmieniony ( 22.12.2009. )
Czytaj całość…
 
Prószy śnieg, pada śnieg... PDF Drukuj Email
Wpisał: Karolina Piątek   
18.12.2009.

Zbliżają się święta. Chciałabym się dowiedzieć, jak Wy postrzegacie ten czas. Czy traktujecie go jako dobrze wykorzystany, czy raczej świąt nie powinno być? Niektórzy święta postrzegają jako czas zmarnowany. Dlaczego?

Zmieniony ( 14.01.2010. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 15 - 21 z 58