Start arrow Warto poczytać!
Warto poczytać!
Pozdrowienia od starszej koleżanki PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
15.07.2010.
 Przez ostatnie trzy tygodnie roku szkolnego drzwi do siedleckiej szkoły otwierały się dla mnie kilkakrotnie. Po co tam wracałam? Co mnie jeszcze tam przyciąga? Hmm, będąc w trzeciej klasie gimnazjum zarzekałam się, że nie będę tam wracać, że na pewno nie będę odwiedzać tej szkoły. Jednak z biegiem czasu, wraz z przekroczeniem murów Liceum Ogólnokształcącego w Wolsztynie coś trafiło mnie w serce. Dziwne, wiem. Bardzo ciężko było mi się przyzwyczaić do nowego otoczenia, miejsca, ludzi. Brakowało stabilizacji, którą zawsze posiadałam w Siedlcu.
Czytaj cao…
 
Dlaczego warto chodzić z uśmiechem na twarzy? PDF Drukuj Email
Wpisa: Karolina Piątek   
22.01.2010.

Jak myślicie, dlaczego warto chodzić z uśmiechem na twarzy? Odpowied¼ jest bardzo prosta. Jeżeli my jesteśmy radośni, wszystko wydaje nam się ciekawsze, milsze i sympatyczniejsze, a także „przelewamy” nasz dobry humor na inne osoby, które mają gorszy dzień.

Zmieniony ( 31.01.2010. )
Czytaj cao…
 
Nauczyciele nie są naszymi wrogami. PDF Drukuj Email
Wpisa: Karolina Piątek   
22.01.2010.

Wybrałam temat trochę nietypowy, inny niż zazwyczaj. Warto jest porozmawiać albo napisać o czymś trudnym.

Sądzę, że nauczyciele nie są naszymi wrogami, lecz osobami, które chcą nam pomagać w życiu. Twierdzę to dlatego, że nasi pedagodzy kształcą nas i poświęcają swój wolny czas, aby rozwijać nasze umiejętności przez różne dodatkowe kółka zainteresowań.

Zmieniony ( 31.01.2010. )
Czytaj cao…
 
Punkty, ważna sprawa! PDF Drukuj Email
Wpisa: Karolina Piątek   
22.01.2010.

Punkty – sprawa dość istotna. Każdemu z nas zależy, by zdobyć jak największą liczbę punktów. W końcu dzięki tym plusom i minusom nauczyciele wystawią nam ocenę z zachowania. Łobuzy zdobywają minusowe punkty, dlatego też muszą je pó¼niej odrabiać.

Zmieniony ( 31.01.2010. )
Czytaj cao…
 
Powitaliśmy rok 2010! PDF Drukuj Email
Wpisa: Karolina Piątek   
07.01.2010.

Kilka dni temu każdy z nas przywitał nowy rok. Mam nadzieję, że uczciliście tą noc bardzo hucznie. Bo było co świętować! Gdy przychodzi nowy rok, każdy człowiek zdaje sobie sprawę, jak to szybko płynie czas i te wszystkie piękne chwile.

Zmieniony ( 10.01.2010. )
Czytaj cao…
 
Przyszedł Nowy Rok... PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
04.01.2010.

Przyszedł Nowy Rok, wraz z nim postanowienia, które przez pierwsze 3 dni będą wypełniane, a potem będzie coraz trudniej robić to, co sobie postanowiliśmy, by na końcu całkowicie o nich zapomnieć. Postanowienia wydadzą  nam się niemożliwe do wykonania, powiemy sobie "za rok", a przecież za rok może być za pó¼no. Postanowienia noworoczne powinny być przede wszystkim proste, by łatwo nam było dotrzymać obietnicy danej samym sobie. Nie warto mówić sobie, że dostaniemy same 6 w szkole, lepiej powiedzieć, że postaramy się nie pogorszyć w nauce (hmm, oczywiście w niektórych przypadkach to nie jest już możliwe:)). Chciałam jednak bardziej humorystycznie podejść do tego tematu, więc pytałam absolwentów siedleckiego gimnazjum oraz tych, którzy jeszcze chodzą do tej szkoły, o ich postanowienia. Czy były ciekawe? Czy możecie zaczerpnąć od nich inspirację? Przekonajcie się:

Zmieniony ( 04.01.2010. )
Czytaj cao…
 
Wesołych Świąt! PDF Drukuj Email
Wpisa: Admin   
22.12.2009.

Święta. Czas spełniania marzeń, czas spotkania z najbliższymi, czas w którym powinniśmy  dokładnie podsumować swoje życie, zmienić coś. Okres, w którym trzeba wybaczać.


 Często narzekamy na te kolejki w sklepach, przepełnione półki mikołajkami itp. Lecz sami w tym wszystkim jakoś uczestniczymy. Szukamy jak najlepszych prezentów dla swoich najbliższych. Pewnie są i tacy, którzy zastanawiają się, po co tyle szumu wokół tego dnia? Tyle sprzątania, przyrządzania. Jednak dzięki temu dzień 24 grudnia jest tak magiczny i wyjątkowy.  Czujemy zapach choinki, barszczu, wypełniający dom. Czujemy tą radosną atmosferę. Razem z rodziną dzielimy się opłatkiem, składamy życzenia.

Zmieniony ( 22.12.2009. )
Czytaj cao…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 15 - 21 z 59