Start arrow Ze sportu
Ze sportu
Tak spędzaliśmy rocznicę odzyskania niepodległości. PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
19.11.2011.

Dnia 11 listopada 2011 r. odbyły się XX Zawody Powiatowe z okazji Dnia Niepodległości organizowane w Mochach. Wybraliśmy się tam w składzie: Kacper Lupa, Natalia Jasztal, Kamil Ososiński, Sara Matysik, Maria Duma, Aleksandra Piątyszek i ja (Natalia Lupa). Naszym opiekunem była p. Krystyna Zwirn.

Każdy z nas ten dzień uważał za bardzo uroczysty i wyjątkowy, ponieważ tego dnia cała Polska obchodziła Święto Niepodległości. Natalia Jasztal, Kamil Ososiński i ja biegliśmy na 5km, a Kacper Lupa na 1,5km. Każdy z nas tego dnia chciał się sprawdzić swoją wytrzymałość, a także kondycję. Wiedzieliśmy, że nie mamy się czym denerwować, jednak i tak ogarniał nas stres. Każdy trzymał za siebie i kolegów czy koleżanki kciuki.

Czytaj całość…
 
zawody w badmintona PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
19.11.2011.

Dnia 8 listopada 2011 roku odbyły się zawody w badmintona. Wyjechaliśmy w składzie 5-osobowym do Szkoły Podstawowej numer 1 w Wolsztynie. Nasz zespół tworzyły: Magdalena Brychcy, Julia Ryźlewicz, Laura Mikołajewicz, Natalia Lupa i Oliwia Niewiadomska. W grupie młodszej zagrały Magda i Julia. Zdobyły one 2 miejsce. Wraz z innymi gimnazjalistami rywalizowały: Laura, Natalia i Oliwia. Zajęły 3 miejsce. Byłyśmy zadowolone z naszych wyników. Konkurencja była duża. Szczęśliwe wróciłyśmy do domu.

Oliwia Niewiadomska (kl. I b gim.)

Czytaj całość…
 
Wyjazd do Bucza PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
18.11.2011.

W Dniach 4-6 listopada szczypiornistki z 1 i 3 klas naszego gimnazjum wraz z dziewczynami z Tuchorzy pojechały na konsultacje sportowe do Bucza.

Wyjechałyśmy o godzinie 16:00. Po dotarciu na miejsce, zjadłyśmy przepyszną kolację i poszłyśmy na trening. Był bardzo wyczerpujący i trudny, ale jakoś sobie poradziłyśmy. Wieczorem najczęściej grałyśmy w przeróżne gry przywiezione przez nasze opiekunki Krystynę i Magdalenę Zwirn. Następnego dnia miałyśmy trzy treningi, a po każdym z nich grałyśmy sparing z dziewczynami z Tuchorzy. W sobotę wybrałyśmy się również na spacer i układałyśmy bukiety z liści. Było bardzo zabawnie. Pod wieczór poszłyśmy również do kościoła.

Zmieniony ( 26.11.2011. )
Czytaj całość…
 
Zawody badmintona w Danii PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
29.10.2011.

Dnia 19 października 2011r. wyjechaliśmy do Danii na zawody z badmintona. Trwały one 6 dni. Zawodniczki, które brały w nich udział to: Oliwia Niewiadomska, Natalia Jasztal, Aleksandra Frajer, Natalia Górna, Laura Mikołajewicz i ja (Natalia Lupa), Wyjeżdżaliśmy wraz uczniami szkół w Babimoście, Świebodzinie i Wolsztynie.

Dzień 1

Zbiórka była o godz. 6:45 przed szkołą w Babimoście. Podróż trwała ok. 11 godzin. Jechaliśmy do miejscowości Veien. O godzinie 20:05 mieliśmy trening z badmintona. Trwał on 2 godz. Bawiliśmy się na nim świetnie.

Zmieniony ( 29.10.2011. )
Czytaj całość…
 
Zawody lekkoatletyczne we Wrześni PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
22.10.2011.
7 października 2011 roku wyjechaliśmy na zawody lekkoatletyczne do Wrześni. W skład naszego zespołu weszli: Kamil Ososiński, Angelika Ceglarek, Laura Mikołajewicz, Kamila Wolnik, Monika Krawczyk, Karolina Kardacz, Joanna Weiss, Natalia Lupa i Oliwia Niewiadomska
Zmieniony ( 22.10.2011. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 106