Start arrow Ze sportu
Ze sportu
Sztafetowe biegi przełajowe PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
08.10.2011.
Dnia 27. 09. 2011 r. odbyły się sztafetowe biegi przełajowe uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Pogoda nie była dla nas łaskawa, ponieważ padał deszcz. Mieliśmy dużą konkurencję, młodzież była przygotowana na wysokim poziomie. Sztafeta z naszej szkoły podstawowej w składzie: Kacper Lupa , Ola Przybyła , Tobiasz Łukaszewski , Julia Michalska , Damian Wachowski, Wiktoria Lewandowska , Damian Rurkowski , Helena Kluczyńska , Jakub Tobys i Daria Hofman zajęła 5 miejsce . Każdy z uczestników walczył do końca.
Zmieniony ( 08.10.2011. )
Czytaj całość…
 
Szkolne biegi PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
05.10.2011.

22 września 2011 roku o godzinie 14:30 na stadionie w Siedlcu odbyły się szkolne biegi sztafetowe.

Udział w imprezie wzięły klasy: IVa, IVb, Va, Vb, VIa Szkoły Podstawowej oraz Ia i Ib Gimnazjum. Każda klasa wybrała 5 dziewczyn i 5 chłopaków. Wszyscy sportowcy zaczynali od przemarszu ze szkoły na stadion. Tam wszystko było już przygotowane. Jako pierwsi wystartowali młodsi uczniowie. Ich trasa przebiegała wzdłuż boiska. Mali sportowcy spisali się naprawdę nieźle. Biegli z determinacją do samego końca. Gdy skończyli bieg, na start udali się gimnazjaliści. Mieli oni utrudnione zadanie, ponieważ należało biec za trybunami, a następnie wzdłuż boiska. Było bardzo przyjemnie, ponieważ dopisała pogoda. Wyniki były następujące:

Zmieniony ( 22.10.2011. )
Czytaj całość…
 
Unihokej dziewcząt PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
12.03.2011.

Dnia  1 marca 2011 roku w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Rejonu w unihokeju dziewcząt szkół gimnazjalnych. Udział w tych rozgrywkach wzięły 4 drużyny- Siedlec, Żytowiecko, Kębłowo i Sierakowo.

Mecze przebiegały bardzo zawzięcie, ponieważ wszystkie zawodniczki bardzo starały się, by wygrać i przejść do kolejnego etapu. Mimo ostrej rywalizacji panowała miła atmosfera i dziewczyny za każdy mecz serdecznie sobie dziękowały i gratulowały nawzajem. Niektóre z nich na boisku musiały stać się rywalkami dla przyjaciółki z innych miejscowości. Po rozegranych meczach dziewczyny udały się na obiad, a sędzia podliczał punkty.

Zmieniony ( 25.05.2011. )
Czytaj całość…
 
Piłka ręczna PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
21.02.2011.

Mistrzostwa Gminy Siedlec w piłkę ręczną dziewcząt ze szkół podstawowych były rozgrywane w naszej sali gimnastycznej w Siedlcu. Przyjechały tu reprezentacje Chobienic, Tuchorzy i Belęcina.

Mecze były bardzo ciekawe i zacięte. Największy bój stoczyły Siedlec i Tuchorza. Na szczęście wygrała nasza drużyna i przeszła do następnego etapu, jakim były Mistrzostwa Powiatu Wolsztyńskiego, które też zostały rozegrane w Siedlcu. Awans do nich uzyskały również Wolsztyn i Mochy. Zawody odbyły się dnia 13 grudnia 2010 r. Siedlec znów wygrał, tracąc w sumie tylko 15 bramek przy zdobytych 23. Dwie zawodniczki z naszej drużyny dostały nagrody za rozegrany bardzo dobry turniej (Aleksandra Frajer i Laura Mikołajewicz).

Zmieniony ( 21.02.2011. )
Czytaj całość…
 
Rozgrywki w piłkę ręczną PDF Drukuj Email
Wpisał: Admin   
16.01.2011.

Dnia 13 grudnia 2010 roku w sali gimnastycznej w Siedlcu odbyły się powiatowe rozgrywki dziewcząt szkół podstawowych w piłkę ręczną.

Zawody organizowane przez naszą szkołę wypadły świetnie. Na konkursie zjawiły się trzy drużyny: Siedlec, Mochy i SP nr 3 Wolsztyn. Mecze były bardzo zacięte! Wiele zawodniczek było stremowanych. Rozgrywki były bardzo ciekawe. Pierwszy mecz rozegrali Siedlec i Wolsztyn z wynikiem 13:9.  W drugim meczu Siedlec zmierzył się z Mochami. Wygrał Siedlec  z wynikiem 10:8. Ostatni mecz rozegrały Mochy z Wolsztynem. Cała impreza przebiegła szybko i zręcznie. Nad wszystkimi drużynami czuwała pielęgniarka – Pani Mariola Niewiadomska. Pod koniec imprezy odbyło się uroczyste rozdanie nagród przez Panie Krystynę Zwirn i Wiesławę Cieślik . Oto rezultaty wszystkich meczy:

Zmieniony ( 16.01.2011. )
Czytaj całość…
 
««  start « poprz. 11 12 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 101 - 110 z 111